Gå til indhold

TDMP ApS

2004
Stiftet
Adresse
c/o Tommy Jensen
Åvej 18 C
7451 Sunds
Kort fortalt
TDMP ApS blev etableret i 2004 og har adresse i Sunds. I 2026 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 45 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
2026
40.000
30.000
20.000
10.000
0
Likviditetsgrad
316%
Meget god
Afkastningsgrad
10%
God
Soliditetsgrad
63%
Meget god
Likviditetsgrad
316%
Meget god
Afkastningsgrad
10%
God
Soliditetsgrad
63%
Meget god
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2022
2023
2024
2025
2026
40.000
30.000
20.000
10.000
0

Resultatopgørelse

2026
2025
2024
2023
2022
Omsætning-----
Bruttofortjeneste45.24133.66126.22234.52049.114
Primært resultat19.00018.02213.16820.84536.760
Finansielle poster netto-1.1111.9856.3242.131-1.767
Resultat før skat17.93521.72119.91223.81738.261
Årets resultat13.99117.44715.37018.73630.586
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2022
2023
2024
2025
2026
50.000
40.000
30.000
20.000
10.000
0
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
2026
40.000
30.000
20.000
10.000
0

Aktiver

2026
2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver1.8102.172---
Materielle anlægsaktiver78.68438.4856.0545.8854.072
Finansielle anlægsaktiver1.4451.6264.2726.9419.261
Anlægsaktiver i alt81.94042.28310.32612.82613.333
Omsætningsaktiver102.316117.875113.631104.43194.476
Aktiver i alt184.256160.158123.957117.257107.809

Passiver

2026
2025
2024
2023
2022
Egenkapital115.763112.403103.09193.73087.763
Langfristet gæld35.8081.018535810272
Kortfristet gæld32.34746.69420.25422.71719.774
Passiver i alt184.256160.158123.957117.257107.809
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2022
2023
2024
2025
2026
200.000
150.000
100.000
50.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2022
2023
2024
2025
2026
120.000
100.000
80.000
60.000
40.000
20.000
0

Regnskabsperiode

2026
2025
2024
2023
2022
Startdato2025-07-012024-07-012023-07-012022-07-012021-07-01
Slutdato2026-06-302025-06-302024-06-302023-06-302022-06-30