Gå til indhold

ROW ApS

2023
Stiftet
Seneste nyheder
Hent flere nyheder
Adresse
Nørrebrogade 8, 2. tv.
2200 København N
Kort fortalt
ROW ApS blev etableret i 2023 og har adresse i København N. I 2026 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 27 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2024
2025
2026
20.000
15.000
10.000
5.000
0
-5.000
-10.000
-15.000
Likviditetsgrad
432%
Meget god
Afkastningsgrad
11%
God
Soliditetsgrad
64%
Meget god
Likviditetsgrad
432%
Meget god
Afkastningsgrad
11%
God
Soliditetsgrad
64%
Meget god
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2024
2025
2026
30.000
20.000
10.000
0
-10.000

Resultatopgørelse

2026
2025
2024
Omsætning---
Bruttofortjeneste27.667122.252112.740
Primært resultat26.949-9.218-8.880
Finansielle poster netto12.2581532.435
Resultat før skat39.207-9.065-6.445
Årets resultat18.284-11.686-10.066
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2024
2025
2026
150.000
100.000
50.000
0
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2024
2025
2026
20.000
15.000
10.000
5.000
0
-5.000
-10.000
-15.000

Aktiver

2026
2025
2024
Immaterielle anlægsaktiver0180.948189.143
Materielle anlægsaktiver1191.0919.416
Finansielle anlægsaktiver0865853
Anlægsaktiver i alt119182.904199.412
Omsætningsaktiver253.71760.84258.358
Aktiver i alt253.836243.746257.770

Passiver

2026
2025
2024
Egenkapital162.012118.630130.292
Langfristet gæld33.13835.33746.973
Kortfristet gæld58.68683.34576.339
Passiver i alt253.836243.746257.770
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2024
2025
2026
300.000
250.000
200.000
150.000
100.000
50.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2024
2025
2026
200.000
150.000
100.000
50.000
0

Regnskabsperiode

2026
2025
2024
Startdato2025-07-012024-07-012023-07-03
Slutdato2026-06-302025-06-302024-06-30