Gå til indhold

Cph Kitchen Group ApS

2021
Stiftet
11
Ansatte
Seneste nyheder
Der er i øjeblikket ingen nyheder om Cph Kitchen Group ApS.
Hent flere nyheder
Adresse
Ved Vesterport 6
1612 København V
Kort fortalt
Cph Kitchen Group ApS blev etableret i 2021 og har adresse i København V. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 2,6 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen indretningsaktiviteter.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
1.000
0
-1.000
-2.000
-3.000
-4.000
-5.000
Likviditetsgrad
45%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-26%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-61%
Ikke tilfredsstillende
Opgjort i fuldtidsækvivalenter (FTE)
Ansatte
, 2022 2023 2024 2025 2026 , 0 5 10 15 20
Likviditetsgrad
45%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-26%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-61%
Ikke tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2022
2023
2024
2025
1.000
0
-1.000
-2.000
-3.000
-4.000
-5.000

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
Omsætning----
Bruttofortjeneste2.5822.0587.1638.641
Primært resultat-3.067-4.286267181
Finansielle poster netto-189-86-28-92
Resultat før skat-3.256-4.37223989
Årets resultat-3.256-4.24315446
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2022
2023
2024
2025
10.000
8.000
6.000
4.000
2.000
0
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
1.000
0
-1.000
-2.000
-3.000
-4.000
-5.000

Aktiver

2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver1.2991.5181.7381.957
Materielle anlægsaktiver1.9351.7151.8782.186
Finansielle anlægsaktiver898895861811
Anlægsaktiver i alt4.1324.1284.4764.955
Omsætningsaktiver7.7085.5648.4177.355
Aktiver i alt11.8409.69212.89412.310

Passiver

2025
2024
2023
2022
Egenkapital-7.219-3.963399246
Langfristet gæld2.0002.0002.0002.000
Kortfristet gæld17.05911.65610.36610.021
Passiver i alt11.8409.69212.89412.310
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2022
2023
2024
2025
15.000
10.000
5.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2022
2023
2024
2025
2.000
0
-2.000
-4.000
-6.000
-8.000

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012021-12-01
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-31